ООН: коронавірус може привести до крайньої бідності

23:55 12.12.2021

У світі понад пів мільярда людей можуть зіткнутися з крайньою бідністю через пандемію коронавірусу. Про це вже заявили ВООЗ та Світовий банк.

ООН: коронавірус може привести до крайньої бідності

Про це повідомляє сайт ООН.

Пандемія призвела до перебоїв у наданні медичних послуг та викликала надмірне напруження в системах охорони здоров’я. У зв’язку з цим уперше протягом десятиліття знизилося охоплення населення імунізацією, а смертність від туберкульозу та малярії зросла.

 Covid-19, швидше за все, зупинить глобальний прогрес у напрямку загального охоплення населення світу послугами охорони здоров’я.

У звітах, опублікованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Світовим банком йдеться про те, що понад пів мільярда людей стикаються з крайньою бідністю, тому що їм доводиться платити за медичні послуги з власної кишені.

Пандемія також спровокувала найгіршу економічну кризу з 1930-х років, через що людям стає все важче оплачувати медичну допомогу, що рятує життя.

Ще до пандемії пів мільярда людей опинилися на межі крайньої бідності через виплати за медичне обслуговування. В ООН очікують, що зараз ця цифра значно вища й надалі зростатиме. 

Нагадаємо, раніше Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш розкритикував темпи вакцинації від коронавірусу у світі, оскільки мільярди людей все ще чекають свого першого щеплення.

Великий Київ у Google News

підписатися