Оновлять все – від стелі до підлоги. На Печерську почали ремонтувати відому музичну школу

Автор: Галина Ворона
20:10 31.03

У Печерському районі набирає обертів ремонт дитячої музичної школи № 4 імені Шостаковича на вулиці Бастіонній, 5а. Цей відомий навчальний заклад із багаторічною історією минулоріч відзначив своє 75-річчя.

Оновлять все – від стелі до підлоги. На Печерську почали ремонтувати відому музичну школу

Як розповіли у Печерській РДА, наразі розпочато ремонт стелі та стін школи.

Також тут планують оздобити підлогу паркетом та керамічною плиткою, виконати сантехнічні та електромонтажні роботи, відремонтувати опалювальну систему.

За даними РДА, роботи фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Музична школи № 4 – це відомий навчальний заклад із багаторічною історією, який було відкрито у 1945 року. З 1976 року школі присвоєно ім’я композитора Дмитра Шостаковича. Тут навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, арфа, бандура, баян, акордеон, гітара, домра, труба, кларнет, саксофон, корнет, тромбон, флейта, сопілка, вокал (академічний), є клас композиції.

Читайте також: на Нивках оновлюють спортивну школу – вперше майже за 60 років 

Нагадаємо, минулоріч у Шевченківському районі нарешті завершили масштабну реконструкцію Київської дитячої школи мистецтв № 2 ім. М. І. Вериківського, де добудували ще й окрему концертну залу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...