Оновлений Київський госпіталь ветеранів війни уже невдовзі прийме пацієнтів

Автор: Анна Ткаченко
15:46 10.11.2023

У Київському госпіталі ветеранів війни продовжуються роботи з оновлення закладу і вже незабаром пацієнтів переведуть у відремонтовані приміщення.

Оновлений Київський госпіталь ветеранів війни уже невдовзі прийме пацієнтів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, відповідаючи на запитання в ефірі ТРК «Київ».

Він підкреслив, що об’єкт насправді дуже великий – понад 32 тис. кв. м.

«Ремонтують не тільки фасади і вікна. Всередині закладу повністю перебудовується простір, який буде зручним насамперед для пацієнтів, ветеранів, які потребують реабілітації, а також для персоналу, який працюватиме з ними. Тобто внутрішні приміщення практично цілком перебудовують, оскільки, підкреслю, нам потрібно створити комфортні умови для військових, – саме такі, на які вони заслуговують, встановити все необхідне обладнання для реабілітації», – наголосив Микола Поворозник.

Він окремо зауважив, що сьогодні у Київському госпіталі ветеранів війни тривають відповідні перевірки і внутрішніх контролюючих органів, і правоохоронців, і представників Державної аудиторської служби.

«У всіх дуже велика зацікавленість до цього проєкту. Місто ж насамперед зацікавлене в тому, щоб виконавці робіт використовували кошти ефективно, особливо на таких об’єктах, що спеціалізуються на реабілітації військових. Наразі багато «хайпу» навколо цього проєкту, чимало й маніпуляцій, на жаль, з’являються нові розслідування, нові данні тощо. Але коли порівнюють ціни, то «забувають» зазначити, що мова йде, скажімо, не про звичайний лінолеум із «Епіцентру», а про спеціальне, вандалостійке покриття, що має витримувати навантаження від візків, милиць тощо. Тому кошторис і проплати після виконаних робіт аналізуватимуть фахові експерти, щоб ні у кого не виникало жодних підозр щодо нецільового чи неефективного використання бюджетних коштів. Думаю, до кінця листопада висновки внутрішнього контролю будуть надані міському голові», – зазначив Микола Поворозник.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко перевірив, як триває капітальний ремонт Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни, де створюють міський реабілітаційний центр. Із червня 2022 року цей медзаклад почав приймати на етапне лікування та реабілітацію поранених українських військовослужбовців, які пішли захищати нашу землю від російських варварів. На сьогодні реабілітацію в цьому медзакладі пройшли понад півтори тисячі наших захисників.

Великий Київ у Google News

підписатися