Оновлення скверу ім. Веремія: що буде зроблено під час другої черги (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
21:57 05.09

В столиці триває друга черга капітального ремонту скверу, який знаходиться між будинками на просп. Володимира Маяковського, 15-Б та вул. Оноре де Бальзака, 14 у Деснянському районі.

Оновлення скверу ім. Веремія: що буде зроблено під час другої черги (ФОТО)

Як повідомляє “Київзеленбуд”, перша черга, яка охопила 1,4 га, була завершена у жовтні минулого року: було влаштовано пішохідні та велодоріжки із ФЕМ, встановлено лави та урни, проведено озеленення території, освітлено центральну алею, а поруч у сквері на вул. Архітектора Ніколаєва збудували сучасний дитячий майданчик.

У другій черзі продовжується прокладання доріжок із ФЕМ, буде влаштовано пандус, довстановлено нові лави та урни. Також передбачено підключити поливо-зрошувальну систему, встановити відеонагляд. Під час озеленення скверу буде посіяно газон у новій частині та висаджено дерева й кущі. Загальна площа скверу 2,4 га.

Нагадаємо, у червні 2021 року Київрада підтримала рішення про присвоєння скверу імені В’ячеслава Веремія – українського журналіста, Героя Небесної сотні, посмертно удостоєного звання Героя України. 

Як повідомлялося, найкращий проєкт благоустрою скверу Василя Сліпака – обрано переможця конкурсу (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися