Оновлена “Мрія” з цифровим обладнанням буде ще сильнішою – нардеп

Автор: Любава Лисичкіна
20:40 29.06

АН-225 “Мрія” – найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Активно використовувався під час пандемії коронавірусу. Зокрема, у квітні 2020-го літак доставив з Китаю до Києва 103 тонни медичних засобів для боротьби із коронавірусом.

Оновлена “Мрія” з цифровим обладнанням буде ще сильнішою – нардеп

Про це повідомив голова фракції “Слуга Народу” Давид Арахамія.

Оновлення літака та  перспективи співпраці в космічній сфері сьогодні обговорювалися під час зустрічі з засновника компанії Virgin Galactic та мільярдером Річардом Бренсоном, який висловив готовність допомагати всім, чим зможе.

“Російські окупанти можуть знищити що завгодно, але Мрію – ніколи. Ми вже зараз опрацьовуємо проєкт будівництва нового літака, який після війни поставить ще багато рекордів” – зазначив Давида Арахамія. І додав, що Ан-225 “Мрія” – світова легенда й один із символів України,  єдиний у своєму роді літак, який встановив 240 світових рекордів.

За словами нардепа, вже оновлений літак, на базі сучасного, цифрового обладнання дозволить “Мрії” стати ще сильнішою.

“Я впевнений, що це нам вдасться, бо немає нічого неможливого для країни, яка повірила в себе і свої сили. Найкращі часи нашої авіації та космічних технологій ще попереду”, – наголосив народний депутат.

Як відомо, британський мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися