Ользі Сумській – 55! Згадуємо улюблені ролі артистки – топ-5

11:01 22.08

За свою кар’єру Ольга Сумська виконала 84 ролі та отримала звання Заслуженої артистки України.

Ользі Сумській – 55! Згадуємо улюблені ролі артистки – топ-5

Почнемо з неочевидної, але добре знайомої всім нам ролі – у 1979 році вона озвучила Вовчицю у культовому мультфільмі “Капітошка”.

За словами Ольги Сумської, для неї Капітошка – це елемент ностальгії. Вона мріє, щоб цей мультфільм дивилися і її онуки.

1991 року вийшов фільм “Карпатське золото”. За сюжетом, в 1945 році група німецьких спецназівців відправляється до Карпат на пошуки золота. Щоб випередити ворога, розвідники вербують лісника, який разом з чекісткою Ольгою має начебто шукати місце для вирубки лісу. Насправді їм треба знацти золото раніше за німців.

Ольга Сумская (Ольга Сумська) - актриса - фильмография - Карпатское золото  (1991) - актрисы Ближнего Зарубежья - Кино-Театр.Ру

В 1997 році Ольга Сумська зіграла Роксолану Хатум у серіалі “Роксолана: Настуня”.

О фильме "Роксолана"(1997)Ольга Сумская в роли Хюррем-Роксоланы. | Яна Яна  | Яндекс Дзен

Гумористичні ролі Ольги Сумської запам’ятались нам з класичних новорічних мюзиклів: “Вечори на хуторі близ Диканьки”, де вона зіграла сільську пліткарку, та “За двома зайцями”, де вона виконала роль Галі.

Вечера на хуторе близ Диканьки (2001) - актеры и роли - Ольга Сумская -  фильмы Ближнего Зарубежья - Кино-Театр.Ру Ольга Сумская (Ольга Сумська) - актриса - фильмография - За двумя зайцами  (2003) - актрисы Ближнего Зарубежья - Кино-Театр.Ру

Читайте також: Ольга Сумська та Віталій Борисюк розповідають казки для дітей

Великий Київ у Google News

підписатися