Оля Полякова зіграє Снігову королеву в новому мюзиклі

Автор: «Київ.Newsroom», телеканал «Київ»
14:40 03.12.2021

Столиця готується до новорічних свят, і у ДК «Україна» розпочалися репетиції новорічного мюзиклу «Нова снігова королева» з Олею Поляковою у головній ролі.

Оля Полякова зіграє Снігову королеву в новому мюзиклі

Про це розповіли на телеканалі “Київ”.

Музику створив український композитор Дмитро Саратський, тексти до пісень написала Ганна Завальська, а режисером та хореографом виступить Олександр Лещенко. Також організатори приготували кілька сюрпризів – у дуже несподіваних трактуваннях ролей Герди та Санти виступатимуть відомі українські артисти. Їхні імена поки що тримають у таємниці.

За словами режисера-постановника Олександра Лещенка, у новому прочитанні казки Андерсена мало що залишилося від оригіналу. Навіть акценти на героїв змістилися. Дуже багато уваги приділяється пригодам Каю, якого, до речі, грає відомий українцям з «Фабрики зірок» артист Михайло Соколовський. Вся історія розгортається у сучасному нам світі. Наприклад, Кай потрапляє у країну Тіктокію. І, звичайно, у мюзиклі буде дуже багато Снігової королеви. До речі, виконати цю роль було давньою мрією Олі Полякової.

Окрім головних героїв у шоу візьмуть участь найкращі циркові артисти та танцюристи України, серед яких спеціальні гості – унікальний танцювальний LED-колектив із Дніпра Light Balance (переможці America’s Got Talent – ​​2017).

Ексклюзивну сценографію для шоу протягом кількох місяців розробляла найбільша в Україні компанія з виробництва декорацій StarLight Scenery. Декорація у вигляді об’ємного триярусного та високотехнологічного крижаного айсберга здивує навіть найдосвідченішого глядача.

Сьогодні у палаці вже йдуть репетиції балету. Кай не тільки багато танцюватиме, а й виконуватиме трюки, і навіть літатиме. Танцюристи репетирують під депо-версію музичних пісень, які наспівав сам композитор Дмитро Саратський. Роль Снігової королеви на репетиціях балету поки що виконує Олександр Лещенко. А тим часом Оля Полякова з композитором репетирують у музичній студії.

Хронометраж вистави – приблизно 1 година 10 хв, це буде динамічне шоу, яке навіть найменші глядачі подивляться на одному подиху. При цьому творці позиціонують шоу як сімейне, а не дитяче, і запевняють, що дорослий глядач теж буде в захваті.

Ціни на квитки – від 150 до 750 грн. Крім того на кожну виставу запрошуватимуться діти з дитячих будинків, інтернатів та позбавлені батьківського піклування. Це була одна з умов головної героїні шоу Олі Полякової.

Подивитися мюзикл можна буде з 24 грудня до 6 січня у Палаці «Україна».

Великий Київ у Google News

підписатися