Олімпіада-2022: Українець Абраменко обіймався з росіянином

Автор: Марина Максенко
18:34 16.02.2022

Фристайліст Олександр Абраменко після того, як здобув для України першу медаль на Олімпіаді у Пекіні, обійнявся з росіянином Іллею Буровим.

Олімпіада-2022: Українець Абраменко обіймався з росіянином Фото: Getty Images

Про це повідомляє championat.

Російський та український спортсмени обмінялися рукостисканням та обіймами після завоювання медалей Олімпіади.

На п’єдестал пошани після змагань українець та новоспечений олімпійський чемпіон Ці Гуанпу з Китаю піднялися із національними прапорами своїх країн.

Бронзовий призер Ілля Буров, який представляє Олімпійський комітет Росії, позував без прапора.

Ця медаль стала першою для збірної України на Олімпіаді у Пекіні.

Олександр Абраменко також увійшов в історію українського спорту, як перший чоловік, який здобув нагороду вищого ґатунку на Олімпіаді за часи незалежної України.

Він є вихованцем заслуженого тренера України Юрія Кобельника з Миколаєва. У збірній команді України тренується під керівництвом Енвера Аблаєва з Мукачевого.

Олександр Абраменко – перший в Україні переможець Кубка світу у 2016 році в лижній акробатиці.

18 лютого 2018-го року відбувся його найбільший тріумф – він здобув золоту медаль і став першим олімпійським чемпіоном з фрістайлу у складі збірної України.

Наступного сезону після Олімпіади він підтвердив свою майстерність на чемпіонаті світу в США, де став віце-чемпіоном.

Про особисте життя Олександра Абраменка відомо те, що 2015-го року він одружився із фрістайлісткою Ольгою Волковою. Через рік сім’я розпалася, вони розлучилися.

2018-го з’явилася інформація, що Олександр зустрічається з російською фрістайлісткою Олександрою Орловою. Того ж року вони розписалися. Цікаво, що українець є хресним батьком доньки білоруського фрістайліста Максима Густіка.

Нагадаємо, що раніше керівництво Мінспорту України рекомендувало своїм атлетам та тренерам на Олімпіаді в Пекіні не стояти поряд із представниками ОКР.