Олімпіада-2022: Україна вдруге в історії фінішувала у топ-15 у комбінації з гірськолижного спорту

Автор: Марина Максенко
12:39 10.02.2022

Україна вдруге в історії змогла фінішувати у топ-15 у дисципліні гірськолижного спорту на Олімпіаді-2022 – комбінації, Іван Ковбаснюк посів 14-е місце.

оренда квартири Київ

Про це повідомляє XSport.

Ковбаснюк втретє виходив для виступів на Олімпіаді-2022.

Спочатку український гірськолижник взяв участь у даунгілі, фінішувавши з найкращим результатом в історії України на Зимових Олімпіадах – на 33-й позиції.

А у супер-гіганті українець показав найкращий результат за 20 років, посівши 32-е місце.

Переможець визначається за підсумками змагань у двох дисциплінах: швидкісний спуск та слалом.

Україну у цій дисципліні представляє Іван Ковбаснюк, який за підсумками швидкісного спуску посів 21-ше місце.  Після слалома українець піднявся на 14 -те місце.

За підсумками перших перегонів у рейтингу лідирував норвежець Александер Кілде (14:43.12), який на 2 соті секунди швидший, ніж канадець Джеймс Кроуфорд (14:43.14).
Трійку лідерів замикає ще один представник збірної Канади – Броді Сеґер із часом 1:43.54 у швидкісному спуску.

Нагадаємо, що на Олімпіаді в Пекіні стартують змагання у фрістайлі, однак збірна України з фрістайлу не виступить у командному турнірі через позитивні тести на COVID-19.