У Кличка з’явився ще один заступник: що про нього відомо

Автор: Тетяна Сененко
15:21 11.03

Київрада проголосувала за нового заступника голови КМДА із питань здійснення самоврядних повноважень. Ним став Петро Оленич, директор Департаменту земельних ресурсів.

У Кличка з’явився ще один заступник: що про нього відомо

За рішення проголосували 78 депутатів.

Оленичу ввірять цифрову трансформацію столиці та сферу земельних відносин. Також новоспечений заступник розв’язуватиме проблеми розвитку та впровадження цифрових технологій у всіх сферах міського життя.  

«Міська влада прагне зробити керування Києвом простим та зручним. Я не хочу черг та походів містян до чиновників. Моя мета — перевести всі сервіси міста в онлайн та автоматизувати щонайменше 20% внутрішніх процесів органів влади за 2 роки», — розповів Петро Оленич. 

 

Довідка. Петро Сергійович Оленич народився 27 липня 1982 року в місті Очаків Миколаївської області. У 2004 році закінчив Київський національний університет культури і
мистецтв і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію «Юрист». У 2004 році, призначений на посаду провідного, а згодом і головного спеціаліста в Департаменті конституційного права Міністерства юстиції. Згодом працював на посаді менеджера в Департаменті житлової нерухомості компанії «KDD Group N.V.» , заступником начальника Київської обласної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», начальником Головного управління Держземагентства у Сумській області. За результатами конкурсу з березня 2017 року призначений на посаду першого заступника директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Нагадаємо, наразі Віталія Кличка 12 заступників, 4 з яких – нові.

Великий Київ у Google News

підписатися