Олександр Ігорович Погребиський

21:47 24.01.2022

Олександр Погребиський – депутат Київської міської ради, заступник голови фракції “Європейська Солідарність – Київ”, волонтер, учасник Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, громадський діяч, співголова ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”.

Олександр Ігорович Погребиський
оренда квартири Київ

 Народився 8 березня 1989 року у м. Києві, Україна. Проживає у м. Боярка, Київщина.

Освіта

2008 рік – отримав середню освіту у Боярському коледжі екології і природних ресурсів.

2010 рік –  отримав диплом бакалавра Національного університету біоресурсів і природокористування (факультет землевпорядкування).

2011 рік ­ отримав диплом за спеціальністю інженера Київського національного університету будівництва і архітектури (факультет землевпорядкування). 

powerukraine

Трудова діяльність

З 2011 по 2015 роки працював інженером-геодезистом в ТОВ “ТРАНСГАЗІНЖИНІРИНГ”.

У 2015 році вступив до лав Збройних Сил України в якості солдата у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, спеціальність – помічник гранатометника.

У 2017 році звільнився з лав Збройних Сил України із званням сержанта (головного сержанта гранатометного взводу).

За час служби у лавах Збройних Сил України був нагороджений Нагрудним знаком від Начальника Генерального Штабу “За заслуги перед Збройними Силами України”, відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичнїй операції”, відзнакою “Ветеран війни”, відзнакою “Учасник АТО”, відзнакою “Учасник військового параду з нагоди 25-ти річчя незалежності України”, Державною нагородою Орден “За заслуги” III ступеня.

У 2018 році почав працювати у проєкті Міністерства оборони України з будівництва 184 гуртожитків для військовослужбовців та координував роботу волонтерської групи до 2019 року.

Серпень 2019 року – кандидат у народні депутати до Верховної Ради України від політичної партії “Європейська Солідарність“.

2020 рік – обраний депутатом Київської міської ради IX скликання від політичної партії “Європейська Солідарність”

Громадська діяльність

Березень 2019 року вступ до лав Всеукраїнської громадської організації “Солідарна Справа Громад”, де опікувався захистом національних інтересів у громадській, політичній та інформаційній площині.

Соціальні мережі

Facebook

Великий Київ у Google News

підписатися