Олег Скрипка занурив своїх фанатів у музично-історичну подорож і відіграв двогодинну програму з творів в різнобарвних стилях, притаманних творчості музиканта – етно, бароко-рок, пісні рок-н-рольної, української, традиції, французький шансон та треки з індо-орієнтальними мотивами. Виступ став екскурсом по музичній творчості митця та включив як пісні, що були написані ще наприкінці 1980-х років, так і нові пісні, що вже стали хітами.
Прозвучали улюблені одвічні бестселери “Весна”, “День народження”, “Танці”, “Країна Мрій”. У сонг-ліст також увійшла “У Клубі Рок” – перша у світі україномовна рок-пісня і перша рок-пісня, де звучить баян у виконанні Олега, український козак-блюз “Катерина”, барокова “Шалена зірка”, японський в стилі хокку джепеніз-укро рок “Чіо Чіо Сан”, український етно блюз “Ой Ходить Сон”, від якого походить вся сучасна блюзова традиція та і сучасна естрада, вперше в новому звучанні з НАОНІ була виконана казково-фантазійна пісня “Диво” з альбому ВВ “Чудовий Світ” та езотерично-містична, написана ще в 1988 році у стилі сатсанг з вчителем “Розмова з Махатмою”.
Спеціальними гостями концерту стали колеги по сцені, музиканти-військовослужбовці та друзі Олега: Сергій “Фома” з гурту “Мандри”, Олександр Положинський, Євген Рогачевський – гітарист гурту ВВ, військовий, який повернувся з фронту пораненим і зараз перебуває на лікуванні, Тарас Компаніченко – кобзар, Шевченківський лауреат, Юрій Журавель – художник та лідер гурту “От Вінта”. Під акомпанемент НАОНІ музиканти разом заспівали марш Нової Армії “Зродились ми великої години”.
Під час концерту Олег Скрипка анонсував проведення у червні першого Міжнародного Фестивалю етнічної музики “Країна Мрій”, якому цього року виповнюється 20 років. На сьогодні “Країна Мрій” є найбільшим етнофестом та найдавнішим музичним фестивалем, що безперервно проходить в Україні з 2004 року. Ювілейний фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня.
Раніше “ВК” розповідав, що ще до проголошення незалежності України Олег та гурт “ВВ” були фундаторами вітчизняної рок-музики та сучасного звучання української пісні, і в питаннях життєвої сили, таланту, драйву та несамовитій любові до української культури пан Олег дасть фору молодим виконавцям.
Якщо ви додивилися до кінця, це означає, що цікавитесь творчістю Олега Скрипки. Відтак, ловіть архівне відео інтерв’ю, знятого на велику касету. Розповідає, як відпочиває, що читає та чим цікавиться молодий та амбітний виконавець.