Окупанти на блокпостах вимагають у людей гроші за виїзд з Мелітополя

Автор: Марія Супрун
01:31 25.05

Російські окупанти вимагають від жителів Мелітополя, які хочуть виїхати із захопленого міста, від 3 до 5 тисяч гривень на блокпостах. Ті, хто не має грошей, фактично залишаються у заручниках російських терористів, в умовах безробіття, дефіциту та терору.

Окупанти на блокпостах вимагають у людей гроші за виїзд з Мелітополя

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Зазначається, що вже кілька днів немає можливості виїзду з тимчасово окупованих територій у напрямок обласного центру не лише з Мелітополя, а й Енергодара. На блокпосту ворога у Василівці з невідомих причин окупанти рф не пропускають будь-який автомобільний транспорт, є скупчена черга з понад 400 машин.

З боку Запоріжжя чекають на проїзд машин, в тому числі з гуманітарною допомогою для жителів тимчасово окупованих територій Запорізького краю. Транспорт також не пропускають російські військові. За повідомленнями у соцмережах, проїхати можна лише заплативши хабар, розмір якого від 20 000 до 40 000 гривень.

Нагадаємо, наразі під контролем окупантів перебуває частина Запорізької області уздовж Азовського моря, зокрема Мелітополь і Бердянськ. Тимчасово захоплений і Енергодар, поряд із яким розташовується Запорізька атомна електростанція.

Раніше повідомлялося, що окупанти розстріляли співробітника Запорізької АЕС.

Великий Київ у Google News

підписатися