Оксфордський університет скасує плату за курси для українців

Автор: Марина Максенко
18:00 06.05.2022

Оксфордський університет скасує плату за курси та реєстрацію на аспірантуру для українців. Також кожен студент отримає безкоштовне проживання та харчування, а також грант у розмірі 7 500 фунтів стерлінгів.

Оксфордський університет скасує плату за курси для українців

Про це передає inews.co.uk.

Нова програма почне діяти з вересня. Університет матиме безкоштовні місця на магістерських курсах університету для “висококваліфікованих випускників з України, щоб допомогти цим науковцям “краще зробити свій внесок у відбудову своєї країни”.

Біженці зможуть подати заявку на однорічний курс із стипендіями, які співфінансують Оксфорд та коледжі-учасники.

“Війна в Україні продовжує спричиняти величезні страждання та довгострокові наслідки для постраждалих. Надихає бачити швидкість і одностайність, з якою коледжі згуртувалися, щоб підтримати цю важливу нову програму. З часом у нас буде багато роботи, щоб зменшити вплив цієї жахливої ​​війни, але ця схема дасть українським студентам шанс відновити своє життя зараз, що є неоціненним”, – зазначила голова Оксфордської конференції коледжів Джанет Роялл.

Також в університеті повідомили, що працюють над наданням соціальної підтримки, включаючи фінансову підтримку, для нинішніх студентів, які постраждали від війни в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися