Оксана Шаварська на своє 35-річчя пригощатиме благодійними коктейлями власного приготування у барі на Хрещатику – кличе знайомих і незнайомих

Автор: Галина Ворона
15:14 22.04

Відома редакторка, сценаристка, блогерка Оксана Шаварська сьогодні відзначить своє 35-річчя за барною стійкою Barman Dictat, де готуватиме свій улюблений коктейль “Бульвардьє”. Ним вона пригощатиме усіх відвідувачів “за приємною” ціною, а виручку спрямує на донати.

Оксана Шаварська на своє 35-річчя пригощатиме благодійними коктейлями власного приготування у барі на Хрещатику – кличе знайомих і незнайомих
Світлодіодне освітлення

Про це Оксана Шаварська розповіла на своїй Facebook-cторінці.

Я запрошую абсолютно усіх, хто зараз в Києві. Неважливо, знайомі ми чи ні. Приходьте випити з моїх рук, адже 100% виручки від приготованих мною коктейлів перетворяться на донати”, – написала вона.

Також Оксана Шаварська відкрила банку на добрі справи та обіцяє для  сюрприз.  

  • Адреса бару Barman Dictat: вулиця Хрещатик, 44б.
  • Коли: 22 квітня, 18:00.

 

Оксана Шаварська – редактор, сценарист, блогер. Останні 13 років працює на українському телебаченні, знімає різноманітні тб-шоу. Любить подорожувати, людей і писати.

Читайте також: Зібрали біля 3 млн: майже дві тисячі людей приєдналися до благодійного забігу “Спартан Київ” 

Нагадаємо, в онлайн-грі Fortnite відтворили київський Майдан Незалежності: час гравців перетворюється на донати на відбудову.

Великий Київ у Google News

підписатися