Оголошено підозру ділку, що “прихватизував” будівлю у парку “Перемога” і хотів збудувати ресторан

Автор: Галина Ворона
16:18 19.05.2021

Комунальна споруда у парку “Перемога”, яка фактично побудована за кошти міського бюджету, “непомітно” перейшла у приватну власність. Новий господар вже навіть обніс її зеленим парканом і збирався побудувати на її місці ресторан, та усі плани поламали правоохоронці. Підприємливому ділку повідомлено про підозру, і тепер йому доведеться відповідати за свої дії.

Оголошено підозру ділку, що “прихватизував” будівлю у парку “Перемога” і хотів збудувати ресторан

Як розповіли у столичній прокуратурі, під час реконструкції та благоустрою парку Перемога в 2008 році “Київзеленбуд” розпочав будівництво очисної споруди. Однак будівельні роботи не були виконані в повному обсязі, а сама будівля не введена в експлуатацію.

Згодом чоловік, що отримав через особисті зв’язки інформацію про це приміщення, за відсутності контролю з боку службових осіб “Київзеленбуду”, підробив документи та зареєстрував за собою право власності на будівлю.

Потім ділок вніс приміщення до статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю та мав намір на місці вказаної будівлі побудувати ресторан в межах парку “Перемога”.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 209 КК України, та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Органи слідства встановлюють усіх причетних до даного кримінального правопорушення.

Нагадаємо, прокуратура не дозволила будувати офісний комплекс поруч із Солом’янським ландшафтним парком. Земельну ділянку площею 0,6 га та вартістю 3,5 млн гривень на вул. Генерала Шаповала (колишня Механізаторів), на якій планувалось будівництво, повернули територіальній громаді Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися