Офіційно: на літніх терасах дозволили приймати вдвічі більше відвідувачів

15:37 13.05.2020

Уряд послабив ще деякі карантинні обмеження. Так, на літніх майданчиках ресторанів і кафе дозволили сидіти за столиком не по 2 людини, а до 4 осіб, не рахуючи дітей до 14 років.

Офіційно: на літніх терасах дозволили приймати вдвічі більше відвідувачів Фото: Великий Київ

Таке рішення прийняв Кабмін на засіданні 13 травня, повідомив в своєму Telegram-каналі народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

Також депутат опублікував документ “Про внесення зміни до п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211”. Нова постанова набуває чинності з дня її опублікування.

На засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що з проханням послабити ці обмеження звернулися ресторатори.

Також ця постанова дозволяє пересуватися по вулицях групами до 8 осіб.

Нагадаємо, Україна продовжила карантин до 22 травня, проте вже послабила обмеження з 11 травня – відкрились парки та сквери, літні майданчики кафе, об’єкти індустрії краси та ін. Загалом план зняття обмежень, що опублікував прем’єр Денис Шмигаль, передбачає 5 етапів. Також стало відомо, коли будуть наступні етапи послаблення карантину.

В столиці зняли низку обмежень 12 травня. Зазначимо, що літні тераси кафе в Києві були відкриті на день раніше (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Великий Київ у Google News

підписатися