Офіційно! Нових пошкоджень на пішохідному мосту немає

Автор: Галина Ворона
14:27 02.03

На пішохідно-велосипедному мосту, що з’єднує Володимирську гірку з парком “Хрещатий”, жодних нових пошкоджень не зафіксовано, а публікації у ЗМІ про нібито нове пошкодження скла на мосту супроводжують фото середини грудня 2020 року.

Офіційно! Нових пошкоджень на пішохідному мосту немає

Про це повідомили в “Київавтодорі”.

В останні дні у ЗМІ розповсюджується інформація, що на пішохідно-велосипедному Володимирському мосту знову пошкодилось скло. При цьому публікації супроводжують фото середини грудня 2020 року(!). Адже саме тоді ці пошкодження і були виявлені”, – пояснюють фахівці.

За даними підприємства, на сьогоднішній день замовник робіт з будівництва мосту – КП “Інженерний центр” – очікує на поставку нового скла.

У “Київавтодорі” нагадали, що скло виготовляється за індивідуальним замовленням.

Як уточнюється, поставка нового пакету очікується на кінець березня, його замінять за рахунок гарантійних зобов’язань підрядника, тобто безкоштовно для міського бюджету.

Нагадаємо, пішохідно-велосипедний міст між Володимирською гіркою і Хрещатим парком відкрили торік 25 травня. Мер Києва Віталій Кличко особисто тестував “ізюминку мосту”. 

Вперше тріщини були помічені вже через кілька днів після відкриття мосту. Тоді мер Києва заявив, що причиною може бути акт вандалізму. В липні 2019 року на мосту тріснуло скло бокової огорожі.  У травні 2020 все повторилося знову. І от минулого тижня ЗМІ знову повідомили про пошкодження скла.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...