Один з архітектурних проєктів Тбілісі планується реалізувати у Києві

Автор: Любава Лисичкіна
12:20 17.07

Мова йде про реконструкцію історичних будівель, яка допомагає захистити архітектурну спадщину та зберегти автентичний зовнішній вигляд споруд

Один з архітектурних проєктів Тбілісі планується реалізувати у Києві Фото: Ілюстративне
Про це під час зустрічі з представниками Фонду розвитку Тбілісі розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.
 
Делегація з Києва оглянула процес реконструкції історичного центру Тбілісі. За словами Бондаренка, старі будівлі або викуповують у власників, або тимчасово розселяють мешканців, розбирають та за три роки повністю відбудовують фактично з нуля. У тих же або трохи збільшених параметрах, проте з історичною точністю до кожної деталі.
 
«Таким чином, аварійні історичні будівлі центру стають новими, збільшуючи свою вартість і залишаючись для світу архітектурними пам’ятками. У Києва є концепція розвитку центру, його реновації та реконструкції. Наша принципова позиція полягає у збереженні історичних будівель та боротьбі з незаконними забудовами у центрі столиці. І один з архітектурних проєктів міста Тбілісі планується реалізувати у Києві», – зауважив чиновник.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...