Оцінка діяльності РДА: топ-3 райони-лідери

Автор: Марія Супрун
15:12 18.11

За результатами оцінки діяльності райдержадміністрацій за окремими показниками за січень-жовтень 2021 року Святошинський, Голосіївський та Печерський посіли 1-3 місця відповідно.

Оцінка діяльності РДА: топ-3 райони-лідери

Про це повідомив Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Рейтингування проводилось на підставі відомостей підрозділів КМДА та КБУ «Контактний центр міста Києва» за 17 показниками з 21. Зокрема, не здійснювалося рейтингування за двома річними та двома піврічними показниками.

Так, у Печерському, Дніпровському та Святошинському районах столиці у січні-жовтні 2021 року зафіксовано найвищий відсоток освоєння капітальних видатків. Крім того, Святошинський район отримав найбільшу кількість балів за результатами оцінки якості роботи з надання адміністративних послуг управліннями (центрами) надання адміністративних послуг у жовтні 2021 року. За цим показником високі результати також продемонстрували Деснянський, Печерський та Солом’янський ЦНАПи.

За рівнем виконання звернень громадян із питань життєдіяльності району та забезпечення благоустрою міста Святошинський та Голосіївський райони увійшли до трійки лідерів разом із Дніпровським та Солом’янським відповідно. І за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань житлового господарства в розрізі районних в місті Києві державних адміністрацій» Святошинська РДА також має першість.

За рівнем забезпечення надійної та безпечної експлуатації ліфтового парку в житловому фонді, найкраще значення зафіксоване в Оболонському, Шевченківському та Святошинському районах міста Києва.

Із десяти районів столиці найкраща ситуація з відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів за січень-жовтень поточного року зафіксована у Печерському, Солом’янському та Деснянському районах.

Нагадаємо, у Києві почалась реставрація легендарного стадіону “Старт”.

Великий Київ у Google News

підписатися