Обирайте – 4 пристрої, які поможуть не торкатися дверних ручок

18:43 27.04

Нехай план Шмигаля щодо виходу з карантину не створює для нас ізлюзії, ніби коронавірусу більше немає. Щодня заражаються близько 500 людей, а це значить, що нам треба бути обережними, особливо з громадськими оверхнями. Дизайнери запропонували своє вирішення проблеми дверних ручок.

Обирайте – 4 пристрої, які поможуть не торкатися дверних ручок

Щоб понизити ризик заразитися коронавірусом, дизайнери придумали засоби для безконтактного відкривання дверей. Найоригінальніші способи показує Dezeen. 

Спершу це може прозвучати так само “серйозно”, як безконтактні бойові мистецтва, але не варто недооцінювати небезпеку забруднених поверхонь

Як бачимо, згин ліктя міг би стати універсальногою зброєю проти коронавірусу. 

Саме туди медики радили пчихати, якщо немає серветки, і тепер лікті знову стають нам в пригоді – цього разу, щоб не торкатись руками небезпечних поверхонь. 

Five handle hacks for hands-free door opening
Проєкт дизайнерської студії Adapta

Деякі винаходи породжують в голові ще більшу кількість каламбурів на тему коронавірусу, ніж отой про лікоть. 

загрузка...

Прилад дизайнера Маттео Залліо дозволить вам не підчепити вірус, буквально.

Five handle hacks for hands-free door opening
Matteo Zallio

Завдяки гакоподібній формі цей винахід стає багатофункціональним – можна, наприклад, нести пакети, в безпеці яких ви не впевнені, або, знову ж таки, відчиняти двері. 

Five handle hacks for hands-free door opening
Студія Materialise

Якщо будете користуватися таким – то будьте обережні, адже люди біля вас можуть подумати, ніби ви протягуєте їм руку для рукостискання. 

Ще один багатофункціональний винахід придумали у FSB (ні-ні, не Федеральна Служба Безпеки, а в компанії з виробництва дверей і супутніх предметів Fanz Schneider Brakel). 

Five handle hacks for hands-free door opening

Ще один прилад, що виводить вас з зони ризику доторкнутись до забрудненої поверхні, але змушує вас виглядати так, ніби ви протягуєте руку для привітання. 

Звісно, прем’єр-міністр Денис Шмигаль не написав у своєму плані, на якому з 5 етапів можна буде знову вітатись за руку. Втім, він хоча б приблизно зорієнтував українців, коли знову можна буде ходити в кафе та спортзали, там всюди – достобіса ручок, тому можливо всі ці дизайнерські прилади нам ще знадобляться. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...