Обирай де і вперед! Киян запрошують долучитись до озеленення столиці

17:03 21.09

Меценатів, бізнес-спільноту, волонтерів та активістів запрошують до озеленення столиці. Необхідно вибрати локацію, купити саджанці та посадити їх за допомоги спеціалістів КП УЗН.

Обирай де і вперед! Киян запрошують долучитись до озеленення столиці

Про це повідомляє мерія.

Із цією метою було оновлено інтерактивну карту з локаціями для висадження дерев та кущів у столиці. На карті позначено конкретні місця, вказано перелік рослин для кожного з них, параметри саджанців, а також контакти фахівців, які проконсультують, допоможуть узгодити деталі та організувати захід.

Тобто ви обираєте локацію, де хочете висадити рослини, телефонуєте фахівцям КО «Київзеленбуд», щоб узгодити деталі, проконсультуватися щодо посадкового матеріалу, купуєте саджанці відповідних параметрів. Спеціалісти районних КП УЗН допоможуть вас правильно посадити дерева та кущі»,

– пояснили в комунальному об’єднанні.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король зазначив, що висадження дерев уже стало звичною альтернативою корпоративам та тімбілдінгам:

Усе частіше в КО «Київзеленбуд» звертаються представники бізнесу, ЗМІ, різні професійні асоціації, освітні та державні установи з проханням допомогти з організацією акцій із висадження дерев і кущів. На початку 2020 року ми створили інтерактивну карту, щоб допомогти зорієнтуватися у локаціях, де можна організувати такі заходи. Кожного сезону, тобто навесні та восени, вона оновлюється».

Нагадаємо, до Всесвітнього дня прибирання кияни влаштували толоку. Скільки сміття було зібрано, читайте.

Великий Київ у Google News

підписатися