Обстріл Шевченківського району: «Київгаз» обстежує пошкоджені будинки

Автор: Марія Супрун
11:40 30.04

Працівники «Київгазу» обстежують газопроводи будинків у Шевченківському районі, пошкоджені внаслідок ворожого обстрілу 28 квітня.

Обстріл Шевченківського району: «Київгаз» обстежує пошкоджені будинки

Як повідомляє КМВА, ракета влучила в негазифікований будинок. Водночас, для безпеки мешканців газопостачання було оперативно перекрито в дев’яти сусідніх багатоповерхових будинках – загалом 665 квартир.

Вони також частково пошкоджені вибуховою хвилею: у більшості квартир вибите скло або ж зовсім немає віконної рами. У зв’язку з цим подача газу до цих будинків наразі є небезпечною.

Зазначимо, що через ворожі дії російських військових з 24 лютого 2022 року стабільного газопостачання були позбавлені понад 3,5 тисячі помешкань киян. Ураження зазнали вуличні, будинкові та внутрішньобудинкові газопроводи. На сьогодні розподіл газу відновлений до більшості квартир і приватних будинків. 

Як повідомлялося раніше, ввечері 28 квітня, коли в українській столиці з візитом перебував генсек ООН Антоніо Гуттереш, російські окупанти завдали ракетного удару. За попередніми даними, по Києву було випущено три ракети. Одну з них збили сили ППО, дві влучили в інфраструктурний об’єкт і житловий будинок.

Жертвою російської ракети стала журналістка, продюсерка Радіо Свобода Віра Гирич.

Великий Київ у Google News

підписатися