Обставини смерті двірника-індійця у Святошині з’ясовують правоохоронці

14:27 19.01

Правоохоронці з’ясовують обставини смерті іноземця, який працював двірником у одному із ЖЕКів у Святошинському районі і був знайдений мертвим у покинутому автомобілі. Місцеві мешканці звинувачують у смерті ЖЕК – чоловік нібито замерз, бо його не пустили до підвалу, де він мешкав.

Обставини смерті двірника-індійця у Святошині з’ясовують правоохоронці

Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, згідно з попередніми даними, смерть чоловіка настала внаслідок гострого інфаркту міокарда.

Наразі за фактом смерті чоловіка розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснює слідчий відділ Святошинського управління поліції ГУ НП в м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 8.

Процесуальним керівником у кримінальному провадженні надано доручення слідчому перевірити інформацію, викладену у ЗМІ щодо обставин смерті цієї людини.

Досудове слідство триває.

Нагадаємо, днями в одному з дворів Святошина замерз іноземець. Люди стверджують, що через ЖЕК. Індієць Аптар більше двох років пропрацював двірником в р-ні Колібріс і жив у підвалі одного з будинків. Коли його госпіталізували з аневризмою, ЖЕК нібито звільнив індійця – підвал, в якому мешкав чоловік, закрили і забрали від цього “помешкання”  ключі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...