Обшуки у генерального директора «ВДНГ»: що відомо

21:13 13.04

Сьогодні за місцем проживання генерального директора Національного комплексу «Експоцентр України» («ВДНГ») Євгена Мушкіна пройшли обшуки, які проводились силами Національної поліції та СБУ. Також обшуки пройшли у павільйонах та офісі «ВДНГ».

Обшуки у генерального директора «ВДНГ»: що відомо

Приводом стало кримінальне провадження стосовно підзори керівництва Національного комплексу у зловживанні службовим становищем та одержанням неправомірної вигоди за передачу в оренду державного майна. Про це йде мова в заяві державної установи.

Сам Євген Мушкін пов’язує такі дії силовиків зі своєю професійною діяльністю.

Як пише генеральний директор «ВДНГ», він не дозволив здійснити «рейдерське захоплення» скверів на території Експоцентру, а також завадив будівництву на парковці комплексу. За словами очільника Виставкового центру, підприємство в цьому році виплатило державі податковий борг у 40 млн грн, який накопичувався роками.

А обшуки – це не більше, ніж «намагання поставити людину, яка буде зачиняти очі на незаконне будівництво на території комплексу».

Нагадаємо, раніше на території «ВДНГ» проходив фестиваль «Atlas Weekend», який шумів по шість днів поспіль. Незважаючи на чисельні скарги місцевих жителів, фестиваль за 3 роки ніхто не скасував та не переніс. 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...