Обороною Києва займеться досвідчений генерал, – Зеленський

Автор: Марія Супрун
13:41 01.03.2022

Президент Володимир Зеленський призначив головою Київської міської військової адміністрації генерала Миколу Жернова для професійної оборони столиці.

Обороною Києва займеться досвідчений генерал, – Зеленський
оренда квартири Київ

Про це глава держави сказав у своєму зверненні.

“Шановні кияни! Оборона столиці – понад усе. Тому я ухвалив рішення на час війни призначити головою Київської міської військової адміністрації професійного військового. Щоб гарантувати оборону міста. Щоб блокувати ворогу підступи до нашої столиці. Щоб у киян було все необхідне”, – сказав Зеленський.

Микола Жернов служив командувачем сил підтримки. На високому рівні організовував інженерне забезпечення бойових дій Збройних Сил України у 14-15-му роках. Зараз у РНБО – державний експерт Служби військової безпеки.

Зазначається, що Віталій Кличко залишається мером Києва. У нього буде своя сфера відповідальності. І тепер це буде спільна робота мера та голови військової адміністрації.

“Після війни повернемо все на свої місця у столиці”, – додав президент.

Зеленський також наголосив, що Росія перетворилася у державу-терориста після ракетного удару по площі свободи у Харкові з Белгорода.

“Ракета в центральну площу Харкова – це відвертий, нічим не прикритий терор. Після такого Росія – це держава-терорист. Ніхто не пробачить. Ніхто не забуде”, – підкреслив глава держави.

Зеленський додав, що Харків та Київ для Росії зараз найбільш важливі мішені. Терор спрямований на те, щоб зламати нас та наш спротив. Тому оборона столиці сьогодні – це ключовий пріоритет для держави. 

Нагадаємо, сьогодні зранку російські окупаційні війська обстріляли центр Харкова, зокрема площу Свободи (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися