Оболонці з депутаткою перевіряли якість ремонту інженерних мереж своїх будинків

Автор: Любава Лисичкіна
20:20 25.01

У будинках на вулиці Прирічній, 33, вулиці Північній, 48, проспекті Героїв Сталінграду, 42-А та проспекті Оболонському, 39-А роботи всі ремонтні роботи вже закінчено.

Оболонці з депутаткою перевіряли якість ремонту інженерних мереж своїх будинків
На переконання депутатки від «Європейської Солідарності» у Києвраді Ірини Никорак, слід контролювати якість проведення ремонтних робіт разом із мешканцями. Для цього вона  провела чергову зустріч з мешканцями Оболоні та особисто перевірила ті будинки, де в грудні минулого року було проведено капітальні ремонти внутрішньобудинкових мереж.
 
«Інженерні мережі багатьох будинків на Оболоні, як і по всьому Києву, перебувають в аварійному стані. Їм вже понад 40 років, а ремонти подекуди не робилися жодного разу. Під час кожного депутатського прийому до мене звертаються мешканці Оболоні з проханням про допомогу в ремонті або заміні будинкових мереж. Проблеми завжди одні й ті ж – жахливий стан комунікацій, що призводить до частих аварій. Восени нам вдалося домогтись виділення коштів на заміну труб холодного та гарячого водопостачання, опалення та каналізації в чотирьох будинках, які терміново цього потребували», – розповіла Ірина Никорак.
 
Вона наголошує – задля уникнення проблем у майбутньому, треба ретельно перевіряти якість проведених робіт. Депутатка подякувала мешканцям, які прийшли на зустріч, щоб долучитися до перевірки.
 
«Подібні зустрічі вже стали для мене традиційними. Це дуже корисна практика, бо лише прямий діалог з громадою дозволяє якнайкраще зрозуміти нагальні потреби мешканців. Ми обов’язково продовжимо цю традицію, і, звичайно, будемо наполягати на справедливому виділенню коштів на ремонтні роботи у тих будинках, які першочергово цього потребують» , – підкреслила Ірина Никорак.
 
Депутатка також зазначила, що у будинках на вулиці Прирічній, 33, вулиці Північній, 48, проспекті Героїв Сталінграду, 42-А та проспекті Оболонському, 39-А роботи всі ремонтні роботи вже закінчено.
 
До слова, Марина Порошенко відвідала інтернат для хлопчиків та потішила дітей подарунками.

Великий Київ у Google News

підписатися