Обмеження руху на мосту Патона – що потрібно знати водіям

09:55 10.04

З 22:00 10 квітня на мосту Патона обмежать рух крайніми правими смугами – там працюватимуть дорожні робітники: будуть наносити тимчасову розмітку, а також виставляти направляючі бар’єри.

Обмеження руху на мосту Патона – що потрібно знати водіям

Як повідомляє пресслужба “Київавтодору”, на міст ім. Патона, що перебуває у незадовільному стані, очікує масштабна реконструкція. 

За рекомендаціями фахівців, до моменту реконструкції, щоб зменшити навантаження на міст, буде обмежено рух крайніми правими смугами.

З 13 квітня на мосту буде введена тимчасова схема організації дорожнього руху.

Водіів просять з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

загрузка...

Нагадаємо, фахівці Українського інституту сталевих конструкцій ім. В. М. Шимановського з 10 лютого почали обстеження моста Патона, щоб визначить його ресурс і дати рекомендації щодо подальшої експлуатації. У кінці лютого по мосту заборонили їздити вантажівкам.

Відзначимо, міст ім. Е. О. Патона побудований в 1953 році. Це перший в світі суцільнозварний великогабаритний автодорожній міст. Його загальна завдовжки 1543 м. Ширина проїжджої частини між бордюрами – 21 м, а тротуарів для пішоходів – 3 м.

Влада столиці неодноразово заявляла, що місто готове до реконструкції моста Патона і вже підготувала проект технічного завдання на розробку проектно-кошторисної документації реконструкції моста. Однак щоб почати роботи, необхідно зняти з нього охоронний статус і виключити з переліку об’єктів культурної спадщини місцевого значення. 

Читайте також:

загрузка...