Обмеження “червоної зони” у столиці, хвороба Авакова, масштабний збій у Monobank та смерть українки від руки Алека Болдуїна – найрезонансніші новини дня

Автор: Тетяна Сененко
21:02 22.10

Як показує коронавірусна статистика, “червона зона” столиці ” світить уже найближчим часом, про це свідчить і офіційна заява КМДА щодо обмежень, до яких, очевидно, готуються.
Сьогодні коронавірус підтвердився у екс-міністра МВС. Також сьогодні клієнти монобанку не можуть користуватися картками через збій, а відомий актор Алек Болдуін на зйомках застрелив українку

Обмеження “червоної зони” у столиці, хвороба Авакова, масштабний збій у Monobank та смерть українки від руки Алека Болдуїна – найрезонансніші новини дня

У КМДА офіційно затвердили, що буде відбуватися у столиці у разі «червоної зони»

Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) КМДА затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які будуть запроваджені в столиці у разі переходу до «червоної зони».

Як повідомили у КМДА, відповідний протокол № 66 опубліковано на Офіційному порталі Києва.

Наразі Київ перебуває в «помаранчевій зоні».

Відповідно до документа, осінні канікули для учнів всіх класів у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності розпочнуться із 23 жовтня. Освітній процес буде організовано у дистанційному режимі з 1 листопада до прийняття окремого рішення.

Відомий актор застрелив киянку під час зйомок нового фільму – деталі

Актор Алек Болдуін застрелив під час зйомок нового фільму кінооператорку — українку з Києва Галину Гатчінз.

Про це у своєму Twitter написав журналіст Остап Яриш. 

Алек Болдуін застрелив під час зйомок нового фільму кінооператорку — українку з Києва Галину Гатчінз. Галину в Голівуді називали «висхідною зіркою» кінематографу. Випадок стався у Нью-Мексико, наразі триває розслідування”,

– написав він у своєму дописі. 

Відомо, що ще одну людину поранено – режисера Джоеля Соузу. 

 Клієнти monobank не можуть скористатися картками: причина

Клієнти monobank скаржаться на проблеми при проведенні транзакцій з карткою Visa. Так, при спробі скористатися карткою, на екранах смартфонів з’являється повідомлення про технічний збій.

Платіжна система видає помилку як при спробі здійснити транзакцію онлайн-платежем, так і при спробі оплатити покупку в магазині за допомогою картки.

У банку зазначили, що зараз проводяться роботи з усунення проблеми. Причини збою на цей момент ще не з’ясовано. 

Аваков підхопив коронавірус

Інформація про те, що Арсен Аваков захворів коронавірусом підтвердилася.

За словами представника прес-служби політика Ярослава Тракало, екс-міністр МВС отримав позитивний результат на Covid-19 і зараз знаходиться на самоізоляції.

У прес-службі уточнили, що Аваков  почувається нормально, поки що не госпіталізувався, і лікується вдома.

Великий Київ у Google News

підписатися