Обматюкали суддю та прокурора: адвокати заплатять штраф за свою поведінку

Автор: Марія Супрун
10:34 18.06

Рішення Солом’янського суду в Києві двох адвокатів притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення умисних дій, які свідчать про явну неповагу до суду.

Обматюкали суддю та прокурора: адвокати заплатять штраф за свою поведінку

Як розповіли у прокуратурі, події мали місце 12.11.2020 під час розгляду клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою підозрюваному у вчиненні крадіжки із проникненням у житло.

Перебуваючи в залі судового засідання, двоє адвокатів підозрюваного грубо висловлювалися на адресу головуючої судді та прокурора, у тому числі із застосуванням ненормативної лексики, поводили себе зухвало, чим порушували порядок під час судового засідання. На зауваження захисники не реагували і свої дії не припинили.

За вказані дії постановою суду адвокатів було притягнуто до адміністративної відповідальності (ч. 1 ст. 185-3 КУпАП) та накладено штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 700 грн.)

Не погоджуючись з вищевказаною постановою адвокати оскаржили її в апеляційному порядку. Київський апеляційний суд, перевіривши матеріали справи, у тому числі дослідивши відеозаписи судового процесу, визнав доведеною вину адвокатів. Суд відмовив адвокатам у задоволенні апеляційних скарг та залишив без змін постанову суду першої інстанції.

Зазначається, що аналогічні обставини поведінки одного з вказаних адвокатів раніше вже були предметом дослідження Вищою радою правосуддя за повідомленням судді Дарницького райсуду м. Києва.

Нагадаємо, раніше колишній нардеп, адвокат та нотаріус переписали квартиру ДУСі на небіжчицю.

Великий Київ у Google News

підписатися