Новий телевізор Смарт ТВ чи медіа приставка: що краще купити

18:59 27.02

Телевізор з підтримкою Смарт ТВ – це можливість дивитися що хочете і коли хочете. Після купівлі ви матимете змогу значно розширити свою повсякденну програму передач без прив’язки до сітки національних каналів. Але є й альтернатива. Багато хто замість нового телевізора вибирає медіаприставку, яка також дозволяє отримувати доступ до інтернету і дивитися все, що забажаєте.

Новий телевізор Смарт ТВ чи медіа приставка: що краще купити

Звідси питання: Смарт ТВ чи медіапрогравач – що краще купити?

Новий телевізор зі Смарт ТВ: усі “за” та “проти”

Однією з ключових переваг нового телевізора є якість зображення. Більшість сучасних телевізорів Смарт ТВ пропонують технологію Ultra HD 4K, або навіть 8K, що забезпечує неймовірну чіткість та деталізацію. Перегляд фільмів у такій якості – це справжня насолода для кіномана, адже жодна дрібниця на екрані не сховається від вашого уважного погляду.

Зручність Смарт ТВ: усе в одному

Однією з найбільших переваг нового телевізора зі Smart TV є його універсальність та зручність. Замість того, щоб мати кілька пристроїв підключених до телевізора, вбудований смарт ТВ об’єднує все це в одному корпусі. Це економить місце, спрощує налаштування та навігацію. Вам не доведеться плутатися із проводами та шукати різноманітні адаптери для під’єднання сторонніх девайсів.

Доступ до різноманітного контенту

Будь-який смарт-телевізор працює під управлінням операційної системи – Android TV, Tizen, WebOS, VIDAA тощо. Тобто, всі ці системи нам добре знайомі, адже використовуються і в інших гаджетах – смартфони, планшети. Ви маєте доступ до магазинів безплатних додатків, де можна встановлювати онлайн-сервіси для перегляду кіно, IPTV, WebTV, завантажувати ігри.

Окремо згадаємо і про те, що бічну або задню панель телевізора Смарт ТВ обладнано різноманітними роз’ємами для встановлення карток пам’яті чи під’єднання сторонніх носіїв, що дає змогу переглядати контент. Також завдяки таким технологіям, як Wi-Fi Direct чи Apple AirPlay ви можете дублювати екран смартфона на телевізор, виводити зображення з ноутбуків чи ПК у бездротовий спосіб.

Оновлення та підтримка – ваш Смарт ТВ завжди в тренді

Якщо купуєте телевізор зі Smart TV від відомих в Україні брендів – Samsung, Gazer, realme, Philips, KIVI, LG, Xiaomi тощо – вам гарантовані оновлення операційної системи та надійний захист від загроз в мережі.

Оновлення стосуються також впровадження інноваційних функцій. Наприклад, телевізори Gazer інтегруються з ChatGPT. Штучний інтелект значно спрощує пошук фільмів для створення добірок за різними смаками: актори, режисери, сюжетні лінії, або навіть емоції після перегляду.

Якщо ж говорити про недоліки у порівнянні з медіаприставкою, новий телевізор Смарт ТВ буде коштувати дорожче.

Медіаприставка до телевізора

Програвач лише розширює функціонал вашого пристрою. З його допомогою матимете змогу заходити в інтернет та користуватися всіма перевагами Смарт ТВ. Медіа приставка має певні переваги:

  • зазвичай має більше вбудованої та оперативної пам’яті;
  • коштує дешевше у порівнянні з новим ТВ;
  • підтримує підключення сторонніх носіїв;
  • виробники оновлюють операційні системи за умови, якщо купуєте приставку надійного бренду;
  • до приставки можна підключати джойстики та контролери для ігор тощо.

Але слід зважати й на те, що медіаприставка неспроможна змінити роздільну здатність. Вона може підтримувати відтворення у 4K UHD, але ваш старий телевізор працює лише у HD Ready.

Отже, кожен вибір має право на життя. Новий телевізор Смарт ТВ – це нові можливості та враження від перегляду. Смарт-приставка лише розширює функціонал старого ТВ та надає доступ до інтернету.

Великий Київ у Google News

підписатися