Новий міні-серіал для дітей про внутрішню силу: психологиня радить подивитися “Дівчину Гік”

Автор: Любава Лисичкіна
06:25 03.07

Дівчинка-підліток намагається бути непомітною. Але раптом Гарієт помічає зірка відомої модельної агенції. І дівчина вирішує ризикнути – виходить на подіум…

Новий міні-серіал для дітей про внутрішню силу: психологиня радить подивитися “Дівчину Гік”
Про це ідеться у дописі відомої столичної психологині Світлани Ройз.
 
Міні – серіал “Дівчина Гік”. На Netflix. Він маркується 7+. Але, за словами Ройз,  він більше для передпідлітків та підлітків і може бути цікавим і дорослим.
 
Сюжет.
Головна героїня – 15-річна Гарієт, живе у Лондоні з батьком та мачухою. Вона прекрасно навчається, володіє безліччю різної інформації, у неї є нейровідмінність, складності зі спілкуванням, іноді може неочікувано впасти, в школі її булять. Вона намагається бути непомітною. Але раптом – Гарієт помічає зірка відомої модельної агенції. І дівчина вирішує ризикнути – виходить на подіум…
 
Головні слова фільму: “Нічого не зміниться, якщо я чогось не зроблю”.
 
“В серіалі є багато наївного, звичайно, популяризація модельного бізнесу, певної тілесної статури. Але є: і багато про дружбу, родину, страхи та їх подолання. Є ще важливі сцени про те, як створюється контент в соцмережах – це має включити у підлітків здорову критичність. Цей фільм про внутрішню силу і сміливість бути собою”, – зауважила сімейна психологиня.
 
Крім того, цей серіал знятий по книзі британської письменниці Голлі Смейл. Причому ця історія – анті – біографія. Сама авторка з 15 років була моделлю, а потім покинула подіум, щоб навчатися літературознавства.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин