Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.
Так, столиця опрацює питання збільшення кількості реаніматологічних ліжок у столичних лікарнях для прийому хворих на коронавірус. Керівники лікарень, включених до другої хвилі, мають підготувати медичні заклади для прийому хворих. Зокрема, забезпечити підключення ліжок до кисню, закупити необхідні медикаменти та засоби індивідуального захисту.
Читайте також: Київ почали готувати до третьої СOVID-хвилі
Крім того, міська влада направить звернення до керівників підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури щодо направлення у КМДА списків працівників, які потребуватимуть спецперепусток на проїзд у громадському транспорті у разі запровадження посилених карантинних обмежень.
Читайте також: МОЗ попередило українців про новий локдаун: деталі
Цього разу планують запровадити електронні перепустки, аби ними могли скористатися тільки містяни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури.
«Цього разу ми плануємо запровадити електронні перепустки. Таким чином ми персоналізуємо перепустки, щоб ними могли скористатися тільки кияни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури», – заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Нагадаємо, раніше ВООЗ заявила, що у світі починається третя хвиля коронавірусу через новий штам «Дельта», який вже поширився на 111 країн.
Зауважимо, центр вакцинації в столичному МВЦ тепер працює щоденно і “Муніципальна охорона” слідкуватиме там за порядком. Крім того, кияни зможуть вакцинуватися поряд із місцем проживання. Усі, хто пройшов повний курс імунізації від коронавірусу, віднині можуть отримати COVID-сертифікати у “Дії”, які не лише дають право подорожувати за кордон, але й нададуть переваги під час локдаунів. Днями у центрі вакцинації з’явилась вакцина Pfizer. Всі, хто хоче нею щепитись, мають бути записані через helsi.me. В порядку живої черги цією вакциною НЕ щеплять.