Новий етап реконструкції вулиці Андріївської: що буде зроблено

Автор: Марія Супрун
20:30 05.09

В Києві стартував наступний етап реконструкції Андріївської вулиці, який триватиме до 15 жовтня. На цьому етапі її оновлюватимуть між вулицями Братською та Набережно-Хрещатицькою.

Новий етап реконструкції вулиці Андріївської: що буде зроблено

Як повідомляє Хмарочос, наразі тривають роботи на ділянці Андріївської між вулицями Сагайдачного та Братською

Зокрема, в межах реконструкції облаштовують гранітну бруківку на частині вулиці Андріївської між вулицями Боричів Тік і Сагайдачного. Площа ділянки – близько 2000 квадратних метрів. Раніше на цій ділянці було асфальтове покриття.

На ділянці також проводять оновлення тротуарів. Загальна площа пішохідних доріжок – понад 6 тисяч квадратних метрів. Їх влаштовують із фігурних елементів мощення.

Нагадаємо, що реконструкція Андріївської розпочалась 21 червня, роботи планують завершити до кінця поточного року. Вартість робіт – 46 мільйонів гривень. Вулицю востаннє ремонтували у 1989 році.

Як повідомлялось, вулицю Андріївську, що на Подолі, продовжують реконструювати – на третьому етапі дорожники оновлюватимуть ділянку між вулицями Братською та Набережно-Хрещатицькою. Під час робіт рух на цій частині вулиці буде перекрито на тривалий час – як об’їхати.

На частині вулиці замість старого асфальту вже вклали гранітну бруківку (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися