Нову обігову пам’ятну монету присвятили Командуванню об’єднаних сил ЗСУ

Автор: Галина Ворона
17:06 06.12.2023

Нацбанк запускає в обіг нову пам’ятну монету “Командування об’єднаних сил Збройних сил України”. Вже скоро українці зможуть отримати її під час готівкових розрахунків та розплатитися будь-де.

Нову обігову пам’ятну монету присвятили Командуванню об’єднаних сил ЗСУ
оренда квартири Київ

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Як зазначається, нова монета присвячена окремому органу військового управління стратегічного рівня всіма міжвидовими та міжвідомчими угрупованнями військ (сил) для проведення об’єднаних операцій за завданням Верховного Головнокомандувача та Генерального штабу Збройних сил України.

 На монеті зображена емблема Командування об’єднаних сил ЗСУ – традиційна козацька зброя – пірнач на фоні двох схрещених шабель.

“Цей шеврон, втілений у монеті, є дуже чітким і промовистим. Бо насправді ви ті, хто успадкував столітню звитягу українського воїнства”, – йдеться у повідомленні.

За традицією аверс нових монет – ідентичний з аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року. Водночас на реверсі зображено емблему Командування об’єднаних сил Збройних сил України.

Загалом у готівковий обіг планується ввести майже 10 млн штук монет “Командування об’єднаних сил Збройних Сил України”. Також частина тиражу буде сформована в спеціально оформлені ролики з 25 монет.

Читайте також: Рік Дракона: на пам’ятній монеті із символом наступного року буде шеврон ЗСУ 

Нагадаємо, в Україні триває нова хвиля благодійної акції “Смілива гривня”.

Великий Київ у Google News

підписатися