Новорічні локації під загрозою – чи закриють головну ялинку через порушення карантину

14:32 23.12.2020

Днями стало відомо, що новорічні локації та ярмарки закриватимуть через натовпи. Кияни захвилювались щодо відвідування головної ялинки, але заспокоюємо – ялинка на Софійській площі не буде закрита для відвідування місцевих жителів і гостей столиці.

Новорічні локації під загрозою – чи закриють головну ялинку через порушення карантину

Про це заявив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан в ефірі “Україна 24“. За його словами, карантинні обмеження стосуватимуться лише скупчення людей в місцях для розваг.

Закриття ялинки не стоїть під загрозою, на відкритих локаціях передача інфекції дуже мала. Тому сьогодні розглядається, перш за все, питання масового скупчення людей”, – зазначив Рубан.

Також глава Держспоживслужби відповів на питання, як буде контролюватися скупчення людей на Софіївській площі з урахуванням того, що на відкритті ялинки 19 грудня було дуже багато людей та ще й без масок.

На ярмарках є організатори, які відповідають за дотримання певного режиму, які повинні забезпечити розмітку і контролювати певну дистанцію. Якщо будуть порушення, до цих суб’єктів господарювання застосовуватимуться заходи… А що стосується відкритого простору, прогулянки в парку, біля ялинки в місцях, де буде святкування, ніяких припинень не буде. Тільки біля місць для розваг”, – додав Рубан.

Нагадаємо, новорічні локації закриватимуть через натовпи і «безмасочників».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...