Новорічна ніч у Києві пройде без спецперевірок розважальних закладів, – Рубан

16:03 23.12.2020

У Києві не будуть проводити спецперевірки ресторанного бізнесу та новорічних локацій на предмет дотримання карантинних обмежень. Усі скарги громадян будуть розглядатися у звичайному режимі

Новорічна ніч у Києві пройде без спецперевірок розважальних закладів, – Рубан

Про це заявив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан у коментарі “РБК-Україна”

За його словами, всього в столиці працюють 10 мобільних груп. До їх складу входять представники Національної поліції, Держспоживслужби і муніципальної охорони.

Вони будуть за скаргами споживачів приїжджати. Вони виїжджають на скарги щодня. Це щоденна робота, і вона не припиняється і не гальмується. Але акцент сьогодні у зв’язку з новорічними святами дійсно на новорічні ярмаркові заходи, ТРЦ і ресторанний бізнес”, – розповів Олег Рубан.

Він додав, що у новорічну ніч такі мобільні бригади не будуть екстренно реагувати на скарги громадян щодо порушень карантину.

Звернення будуть розглядатися в той же день протягом 24 годин. Це не Національна поліція, не загроза для життя, тому ми це будемо вирішувати в плановому порядку”, – підкреслив Рубан.

Нагадаємо, раніше Олег Рубан заявляв, що новорічні локації закриватимуть через натовпи і “безмасочників”. Це стосується усіх новорічних локацій, де не дотримуються правил карантину,

Читайте також: Як захистити столицю від нового коронавірусу – розповідає Олег Рубан

Великий Київ у Google News

підписатися