Відповідний тендер з’явився на сайті електронних держзакупівель Prozorro.
У 2021 році, ми дійсно хочемо мати адекватний сайт, який спростить усім нам життя. Сайт сучасний, із мобільною версією, функціоналом, а головне (нарешті): модулем проходження проектів рішень та реалізації інструментів прямої демократії”, — написав секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко у своєму Facebook.
На розробку було виділено 49 900 грн, але мова йде не про сам сайт, а лише про створення проєктно-кошторисної документації.
Зазначається, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 10 лютого, а кінцевий строк виконання робіт — 30 квітня 2021 року. Поки що будь-який охочий може податись на закупівлю, якщо має ідеї та рішення щодо реалізації такої ініціативи.
Опис технічного завдання можна переглянути тут.
Згідно з документом, метою створення інформаційно-аналітичного вебпорталу КМР є централізація та зосередження можливостей інформування і взаємодії громадян з органом місцевого самоврядування.
Читайте також: Позачергово про важливе: як Київрада 824 млн розподіляла
Для цього сторінка потребує вдосконалення інформаційної архітектури, від якої залежить зовнішній вигляд та структура сайту.
Так от, на головній сторінці сайту Київради замовник хотів би побачити:
- розділ “Новини” з можливістю пошуку публікації по назві новини, даті публікації;
- “Анонси” з можливістю пошуку публікації по назві анонса, даті публікації;
- “Онлайн трансляції” з можливістю перегляду відео на вебпорталі та при переході на YouTube;
- розділ “Банери” та “Анонси”;
Водночас до структури сайту планується додати такі нововведення:
- розділ “Депутати” з можливістю пошуку депутата за алфавітом;
- розділ “Комісії” з можливістю відображення інформації про заплановані засідання, склад комісії, протоколи комісій, онлайн трансляцій, відеоархів, звіти та додаткові матеріали;
- розділ “Громадська участь” (Загальні збори, Громадські слухання, Місцеві ініціативи),
- онлайн-форми: “Повідомити про корупцію”; “Запит на публічну інформацію”; “Написати депутату”; “Зворотний зв’язок” тощо.
До речі, напередодні Нового року Київрада ухвалила головний фінансовий документ, за яким житиме столиця наступні 12 місяців. Детальніше про доходи та видатки київської казни – читайте тут.