Нові вагони від Укрзалізниці. Чого від них чекати?

16:26 20.11.2020

USB розетки біля кожного місця, спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе з індивідуальними системами клімат-контролю, спеціальні місця для склянок – далеко не повний список новацій, які стануть доступними у вагонах нового зразку.

Нові вагони від Укрзалізниці. Чого від них чекати?

Про це розповів директор філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський.

У пріоритеті проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки КВР за 30 % вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. В силах Укрзалізниці на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів, – заявив Перцовський.

Оновлення рухомого складу торкнеться таких елементів:

  • кузов вагона,
  • даховий кондиціонер;
  • нові віконні блоки із склопакетами;
  • ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Також, серед новацій анонсували USB розетки біля кожного місця, спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе з індивідуальними системами клімат-контролю, спеціальні місця для склянок та багато іншого.

Окрім того, у наступному році Укрзалізниця запланувала чималі інвестиції у оновлення пасажирського рухомого складу. Зокрема, передбачено придбати 100 вагонів на суму понад 2,7 млрд грн та модернізувати ще 50 одиниць за 450 млн грн.

Відзначимо, що такі оновлення планують провести вже за рахунок державного бюджету.

Як повідомлялось, “Укрзалізниця” хоче повернути харчування для пасажирів і закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у поїздах. Насамперед це стосується організації харчування пасажирів під час подорожей.

Читайте також: На ділянці Київ – Фастів збудують Lego-платформу для пасажирів “Укрзалізниці”

Великий Київ у Google News

підписатися