Нові температурні рекорди: у трьох містах регіону зафіксували максимальне тепло

Автор: Вікторія Мілюта
10:53 14.02

Лютий продовжує дивувати погодою, кілька днів поспіль у Київській області спостерігалось надзвичайне тепло.

Нові температурні рекорди: у трьох містах регіону зафіксували максимальне тепло
Світлодіодне освітлення

Як поінформували у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського, 13 лютого у кількох містах регіону були зафіксовані нові температурні рекорди.

Так на метеорологічній станції «Тетерів» середня добова температура повітря у цей день склала +6,2°С. Попередній рекордний показник був у 2002 році: +5,7°С. Також була відмічена найтепліша мінімальна температура: +5,1°С. До цього тепліше за все було у 1998 році, тоді позначки термометрів піднялися до +1,5°С.

Читайте також: Надзвичайно теплий лютий: ще один температурний рекорд зафіксували на Київщині

А у Чорнобилі повторна рекордна середня добова температура повітря у цей день склала +5,7°С. Попередній рекорд був зафіксований у 1995 році. Найтепліша мінімальна температура повітря сягнула +4,0°С, також побивши показник 1995 року, який склав +2,8°С.

У Миронівці також нові рекорди – середня добова температура повітря склала +7,5°С. Попередній рекордний показник тут був зафіксований у 2002 році і склав +6,1°С. Також спостерігалась найтепліша мінімальна температура повітря +4,0 °С. До цього рекорд був зафіксований у 2014 році і становив +3,3°С. А максимальна добова температура повітря у цей день піднялася +9,9 °С, побивши рекорд 2002 року на 0,4°С

Нагадаємо, на початку лютого у Києві був побитий 88-річний температурний рекорд.

Великий Київ у Google News

підписатися