Нові санкції проти Росії мають зупинити зухвалі авантюри Кремля – Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
18:25 15.04.2021

Порошенко подякував президенту США за введення нових санкцій проти Російської Федерації.

Нові санкції проти Росії мають зупинити зухвалі авантюри Кремля – Порошенко
Як написав п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності”  у Facebook,  Україна повинна, в координації з іншими  партнерами, негайно приєднатися до американських санкцій єдиним фронтом.
 
Порошенко  подякував американським партнерам за важливий і вчасний вияв солідарності з Україною у протидії російській агресії.
 
“Байден в дії!  Нові санкції проти Росії, у тому числі за окупацію Криму, мають зупинити зухвалі авантюри Кремля, і не лише на українському кордоні. Вони також невпинно наближають день відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави””, – заявив він.
 
На  переконання Порошенка, у  цьому спарингу слід  ставити на Вашингтон і трансатлантичну єдність заради демократії та миру, безпеки і стабільності Вільного світу. Світу, з яким Україна  пов’язує  майбутнє.
 
Як відомо,   сьогодні, 15 квітня, президент США Джо Байден підписав наказ про введення санкцій проти Російської Федерації. Санкції пов’язані, зокрема, з хакерською атакою  SolarWinds та спробами втрутитися в американські президентські вибори.
 
Нагадаємо, у вересні 2020 року Росія ввела санкції проти Порошенка. П’ятий президент назвав їх “державною нагородою”

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин