Нові аварійно-ремонтні авто і спецтехніка – як підготувались до зими комунальники на Святошині

Автор: Галина Ворона
14:48 05.08

Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району, готуючись до зими, закупила нову спецтехніку для більш оперативного проведення робіт: вантажні аварійно-ремонтні авто, машини для посипання доріг, генератор та косарки.

Нові аварійно-ремонтні авто і спецтехніка – як підготувались до зими комунальники на Святошині

Про це під час інспекції спеціалізованого автопарку розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що техніку придбали коштами статутних фондів підприємств. 

Чиновник зауважив, що у грудні минулого року Київська міська рада прийняла рішення про збільшення статутних фондів керуючих компаній, що обслуговують житловий фонд столиці.

Це фінансування спрямоване винятково на придбання механічної снігоприбиральної техніки, спеціалізованих автомобілів для надання аварійно ремонтних послуг, прочищення зливостоків, водостоків і дренажів, засобів механізованого прибирання та поліпшення побутових умов працівників комунальних підприємств.

Київ ретельно готується до зими. Усі наявні ресурси ми спрямовуємо на зміцнення технічної бази, щоб вчасно і якісно реагувати на аварійні ситуації, оперативну роботу в опалювальний сезон. Наше місто характерне наявністю різних за серійністю чи роком забудови житлових будинків, значна частина з яких вже давно потребує ремонту. В мирні часи ми мали досить непоганий темп проведення капремонтів та енергоефективних заходів. Сьогодні ж ми таких обсягів не можемо виконати через війну та дефіцит коштів, але ми повинні забезпечити людям життєво необхідні послуги, особливо в період теплопостачання“, – зазначив Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що не лише Святошинський, а всі райони придбали або в процесі придбання тієї чи іншої спецтехніки для різних видів робіт.

Святошинська керуюча компанія закупила: п’ять аварійно-ремонтних авто на базі Fiat, Huyndai, Ford, чотири машини для посипання доріг, два трактори з додатковим обладнанням, генератор, дві косарки і мотокосу.

Читайте також: Підготовка до зими у Святошинському районі: зауваження щодо стану щитових та підвалів мають бути усунуті негайно

Нагадаємо, дорожники відремонтували понад 300 машин для прибирання снігу.

Великий Київ у Google News

підписатися