Грає море зелене. 26,7 га землі передали в користування Центральному парку

12:00 23.04

26,7 га землі передали в постійне користування Центральному парку культури та відпочинку. Це території парків-пам’яток садово-паркового мистецтва «Хрещатик», «Міський сад» та «Маріїнський».

Грає море зелене. 26,7 га землі передали в користування Центральному парку

Таке рішення прийняли 22 квітня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 95 депутатів.

Генеральний директор Центрального парку Артем Сауляк розповідає, що “завдяки прийняттю цього рішення, парк стане частиною великого столичного туристичного маршруту“. 

А оформлення всіх 26,7 га землі на праві постійного користування за ЦПКіВ дозволить забезпечити якісну експлуатацію, збереження та розвиток паркових зон, а також надасть нові можливості для проведення там культурно-масових заходів»,

– зазначив Артем Сауляк.

Він розповів також, що зараз готується “комплексна програма, яка дасть парку нове життя”. 

Це буде не тільки культурна складова, сучасна і затребувана, а й креативний підхід до оформлення парку. Просте «підстригання трави» має залишитися в минулому. Наш парк на сьогоднішній день це на 50% зелені насадження, але подивіться, як він відрізняється від європейських аналогів, де практично кожен крок – це природна фотозона. Ми прагнемо до такого формату, і будемо планувати бюджет по-новому, виходячи з сучасних вимог»,

– повідомив генеральний директор.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...