Нове слово в навчанні – BookVAR. У столиці тестують додаток із шкільною програмою

Автор: Любава Лисичкіна
21:25 15.04.2021

Завдяки спеціальному додатку кожен учень просто зі свого смартфону зможе прослухати тему уроку, роздивитися будь-який дослід у 3D форматі та пройти тест на засвоєння матеріалу.

Нове слово в навчанні – BookVAR. У столиці тестують додаток із шкільною програмою
оренда квартири Київ

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Нещодавно учні 8-их та 9-их класів столичних закладів освіти взяли участь у тестуванні додатку BookVAR, розробленому КНП «Освітня агенція міста Києва». У безкоштовному застосунку для мобільних пристроїв доступні вже 80 експериментів зі шкільної програми з фізики із застосуванням технологій доповненої реальності.

Наразі «BookVAR» працює з підручниками за редакцією Бар’яхтара. Робота з підключенням інших підручників, що рекомендовані МОН, вже триває. Учням достатньо лише завантажили додаток із Play Market або App Store на мобільний телефон чи планшет, зареєструватись та активувати код від системи. Завдяки інтуїтивному простому інтерфейсу впоратись зможе будь-хто.

Аби користування було ще більш зрозумілим – Департамент освіти і науки разом із КНП «Освітня агенція міста Києва» підготував детальну інструкцію та рекомендації для учнів, викладачів та батьків.

«До розробки проекту долучалися й київські заслужені вчителі, завдяки чому розробникам вдалося домогтися максимальної реалістичності експериментів. Разом вони створили інноваційний продукт, аналогів якому немає у Європі», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що приєднатися до тестування можуть також і школи з інших міст України, а Освітня агенція із задоволенням прийматиме всі пропозиції та ідеї на електронну адресу: [email protected].

До слова, стало відомо коли відновиться прийом дітей до садочків.

Великий Київ у Google News

підписатися