Нова міні-скульптурка проекту «Шукай» оселилась на Липинського

18:58 15.07.2020

У столиці встановили чергову бронзову міні-скульптуру у рамках проекту «Шукай». Вона присвячена першій службі київської негайної допомоги, яка відкрилась у місті в 1881 році.

Нова міні-скульптурка проекту «Шукай» оселилась на Липинського

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила автор проекту Юлія Бевзенко. Скульптурка була презентована раніше, але через тривалий пошук локації її тільки зараз встановили. Загалом в рамках проекту “Шукай” у Києві вже можна знайти 26 міні-скульптур.

“Наша скульптурка швидкої допомоги знайшла свій дім. Прикмета: потри на вдячність лікарям, що ризикнуть своїм життям”, – йдеться в повідомленні.

Скульптором виступив Юрій Белявський. Фігурка, на якій є напис “Дякуємо лікарям”, розташована за адресою вул. Липинського, 4 (біля готелю та хостелу Globe Runner).

“Негайна допомога” – скульптура присвячена першій службі київської негайної допомоги, яка відкрилась у місті в 1881 році. Спочатку екіпажі були кінними. Змінивши декілька адрес, служба нарешті розташувалась у власній будівлі на вулиці Рейтарській, 22. Символ «швидкої» змінювався декілька разів протягом її існування, поки нарешті не прийняв знайомий нам вигляд «сніжинки», шість кінців якої символізують виявлення, оповіщення, відповідну реакцію, допомогу на місці, допомогу під час транспортування та передачу в спеціалізований центр допомоги.

Нагадаємо, раніше на Воздвиженці з’явилась міні-скульптурка Михайла Булгакова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...