Нова екскурсія Печерськом і дитячий квест: киян та гостей столиці запрошують на безкоштовні прогулянки містом

Автор: Вікторія Мілюта
13:28 01.07

Для киян та гостей столиці цього тижня проведуть 10 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерськом, квест для дітей і екскурсія для маломобільних груп населення.

Нова екскурсія Печерськом і дитячий квест: киян та гостей столиці запрошують на безкоштовні прогулянки містом

Як поінформували в Управлінні туризму та промоцій КМДА, заходи відбудуться з середи до неділі.

Під час екскурсії «Зустріч на перехресті Науки» учасники поринуть в атмосферну подорож мальовничим куточком столиці – Голосієвом, який є осередком низки провідних науково-дослідних інститутів України, а також довідаються про здобутки та відкриття відомих науковців, які тут працювали.

Дата та час: 3 липня, середа, 18:30.

Реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Все починається з Університету» розкаже про те, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу столиці, а також історію створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.

Дата та час: 4 липня, четвер, 16:00.

Реєстрація за посиланням.

Під час екскурсії «Прогулянка сучасною Оболонню» учасники прогуляються житловим масивом від станції метро «Мінська» до Оболонської набережної та парку «Наталка». Екскурсанти також дізнаються про історію облаштування та створення різних цікавих меморіалів й об’єктів інфраструктури в цій місцевості, серед яких – новий пішохідний міст-хвиля.

Дата та час: 4 липня, четвер, 19:00.

Реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Святошинське намисто» адаптована для маломобільних груп населення. Тут відвідувачам розкажуть про створення та розбудову Святошинського району – від невеликого курортно-дачного передмістя Києва до густонаселеного житлового масиву. Також учасники дізнаються про видатних особистостей, які тут проживали.

Дата та час: 5 липня, п’ятниця, 14:00.

Реєстрація за посиланням.

Вид час екскурсії «Печерські історії» учасникам розкажуть про літописний Звіринець та старовинні монастирі XII століття, про Звіринецьке укріплення Київської фортеці та катастрофу, яка відбулася тут 100 років тому. Також відвідувачі побувають у затишних двориках, збудованих у 1950-х роках та довідаються про історію будівництва Ботанічного саду на Печерських пагорбах.

Дата та час: 5 липня, п’ятниця, 18:00.

Реєстрація за посиланням.

На екскурсії «Київ хрещатий» містяни та гості столиці ознайомляться з головною вулицею міста, її видатними об’єктами, дізнаються про відомих особистостей, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку столиці.

Дата та час: 6 липня, субота, 11:00.

Реєстрація за посиланням.

Під час екскурсії «Меценати Києва» відвідувачам розкажуть про традиції благодійництва та про відомі родини меценатів міста, які жили у тут більше століття тому, а також можна буде оцінити їхній внесок у збереження музейних цінностей, коли вони перетворювали власні оселі на музеї чи молитовні будинки. 

Дата та час: 6 липня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням.

Дитяча квест-екскурсія «Пізнаємо Київ – обираємо професію» – це спільна прогулянка, під час якої дітям та їхнім батькам розкажуть про різноманітні події в українській історії, а також пояснять сутність низки професій. В ігровій формі юні учасники виконуватимуть задачі, подолання яких призведе до розкриття важливого гасла для міста.

Дата та час: 6 липня, субота, 15:00.

Реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Київ історичний» познайомить з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою та мальовничим Подолом. 

Дата та час: 7 липня, неділя, 11:00

Реєстрація за посиланням.

Маршрут екскурсії «Київ – наймальовничіша столиця Європи»проведе учасників вулицями історичного Голосієва. Неймовірні пейзажі, що поєднують колоритність архітектурних стилів із величезним розмаїттям дерев і рослин, продемонструють, що недарма Київ знаходиться у рейтингу найзеленіших міст Європи.

Дата та час: 7 липня, неділя, 13:00.

Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники зможуть пройти в розташовані неподалік укриття.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин