Ноу-хау у Миронівці: тут з’явиться дорога, якій немає аналогів в Київській області

22:16 25.01

У Службі автомобільних доріг регіону похвалилися новою технологією ремонту дороги, яку на Київщині реалізовують вперше. Мова йде про укочуваний бетон.

Ноу-хау у Миронівці: тут з’явиться дорога, якій немає аналогів в Київській області
Про те, що дорога Р-09 поблизу м. Миронівка ремонтується за технологією укочуваний бетон, повідомила Служба автомобільних доріг регіону.
 
Дорожники зазначили, що наприкінці 2020 року на дорозі Р-09 стартували ремонтні роботи.
 
“Ремонт за технологію укочуваний бетон реалізовуємо вперше в Київській області. Бетонна суміш має знижений вміст води, тому її укладають, як асфальт і ущільнюють котками. На дорозі Р-09 зняли старе асфальтобетонне покриття влаштували бетонну основу на 900 м. та нанесли тимчасову розмітку”, – прозвітували у Службі.
 
Зазначається, що решта ремонтних робіт – влаштування двох шарів асфальтобетону та продовження ремонту дороги на 14 км ( ділянка км 5+000 – км 19+100 ) буде відновлено цього року з настанням сприятливих погодних умов.
 
Дорожники нагадали,  що дороги які ремонтуються за такою технологією здатні витримувати значні навантаження. І  дорога Р-09 Миронівка — Канів поблизу м. Миронівка є однією з тих доріг якою рухається велика кількість вантажного транспорту, через розташування в регіоні підприємств харчової промисловості та гранітних кар‘єрів.
 
У цьому році   має оновитися  19 км дороги Р-09 Миронівка — Канів.
 
Нагадаємо, з 25 січня у Бучі почали курсувати шкільні автобуси, які розвозять учнів до шкіл за 4 маршрутами, із них 3 – по місту, ще один підвозитиме учнів із селища Ворзель.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...