Точний тип зброї не розголошується.
Як повідомляється, Норвегія внесе близько 4,2 мільярда норвезьких крон, Франція гарантує позику на близько 3 мільярдів крон.
Угода передбачає закупівлю «великої кількості» зброї класу «повітря-земля» та засобів спостереження й аналізу.
«Україна переживає вже четверту зиму після повномасштабного вторгнення і стикається зі значними військовими, цивільними та гуманітарними потребами через російські атаки. Нова угода між Норвегією та Францією дозволяє надати можливості, необхідні Україні», – заявив прем’єр-міністр Йонас Гар Стере.
Точний тип зброї не розголошується. Але AFP пише, що опис відповідає бомбі AASM Hammer з додатковим керованим двигуном, виготовленій французькою компанією Safran і вже широко використовується Україною.
Відомо, Британія виділила понад $700 млн на посилення української ППО.


