НОК збільшив склад збірної України на зимовій Олімпіаді у Пекіні

19:53 21.01

45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх -2022 у Пекіні.

НОК збільшив склад збірної України на зимовій Олімпіаді у Пекіні

Про це повідомляє пресцентр НОК.

45 спортсменів змагатимуться у 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

Склад команди затвердив Виконком Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій.

“Вперше в історії зимових Ігор Україна буде представлена у змаганнях змішаних команд з фристайлу (акробатика) та в жіночому бобслеї (монобоб)”, – кажуть у НОК.

Після перерви у два олімпійських цикли, до складу збірної повернулися представники шорт-треку і одразу з 2-а перепустками на Ігри, та фігуристи у командних змаганнях.

Суттєво покращили позиції і фристайлісти, збільшивши своє представництво у порівнянні з минулими Іграми з 2-х до 5-и спортсменів.

Склад Олімпійської команди-2022 нараховує 4-и Олімпійські чемпіони: біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко та фристайліст Олександр Абраменко, а також 3-и призери Юнацьких Олімпійських ігор – фігуристи Олександра Назарова-Максим Нікітін та Іван Шмуратко.

До складу делегації увійшли: 26 тренерів, 10 лікарів та масажистів, 7 представників технічного персоналу.

Вперше до програми Ігор-2022 увійшли 7 нових дисциплін: монобоб у жінок, змішана естафета у шорт-треку, змішані командні змагання зі стрибків на лижах з трампліну, змішані командні змагання з акробатичного фристайлу, жіночий та чоловічий біг-ейр вільним стилем, змішані командні змагання зі сноуборд-кросу.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що на Зимовій олімпіаді в Пекіні Україну представлять 44 спортсмени, у 12 видах програми.

Олімпіада в Пекіні відбудеться з 4 по 20 лютого. Зимові Олімпійські ігри-2022 пройдуть без іноземних глядачів. Лише жителі материкового Китаю зможуть придбати квитки на заходи.

Великий Київ у Google News

підписатися