НОК отримав перші гроші на підтримку України та спортсменів через вторгнення Росії

Автор: Марина Максенко
20:21 12.03

Національний олімпійський комітет України оголосив про отримання першої частини коштів, спрямованих на підтримку України, а також спортсменів через повномасштабне вторгнення Росії.

НОК отримав перші гроші на підтримку України та спортсменів через вторгнення Росії

Про це повідомляє НОК. 

Україну в умовах повномасштабного вторгнення Росії підтримав Міжнародний олімпійський комітет. Виконавчий комітет організації анонсував створення фонду солідарності для надання гуманітарної допомоги Україні.

Як повідомили в НОК, першу частину допомоги від Міжнародного олімпійського комітету вони вже отримали. Вона складає 200 тисяч доларів.

У Національному олімпійському комітеті також розповіли, що вже сформували три напрями, на які будуть спрямовані кошти. Серед них – підготовка збірної України з художньої гімнастики до наступних змагань.

Евакуація спортсменів, тренерів та членів їхніх сімей з небезпечних районів, охоплених військовими діями.

Забезпечення житлом в безпечних районах, а також харчуванням, медичною допомогою, ліками та всім іншим спортсменів, тренерів та членів їхніх сімей.

Підготовка національної збірної з художньої гімнастики до наступних змагань серії Кубка світу Міжнародної федерації гімнастики та чемпіонату Європи 2022 року, а також організація тренувальних зборів представникам збірної України з легкої атлетики.

У подальшому напрями розподілу коштів з фонду планують переглядати, про що повідомив очільник НОК України Сергій Бубка.

“Ці напрямки були визначені робочою групою як найбільш невідкладні. Проте, у найближчі дні та тижні, в залежності від того як ситуація буде розвиватися, пріоритети також будуть змінюватися”, – зазначив президент організації.

Перед цим федерація легкої атлетики України оголосила, що українські спортсмени візьмуть участь на Кубку Європи з метання, а також на чемпіонаті світу у приміщенні. Обидва змагання відбудуться у березні.

Великий Київ у Google News

підписатися